кодекс студента СТБО

4 чудо – Кодекс студента

  • СТБО – це братерство. Студент СТБО вступає в співтовариство людей з особливими традиціями, культурою і цінностями, які він розділяє і яким слідує скрізь, де б він не опинився.
  • СТБО – це батьківщина. Для студента і випускника технікум стає рідним домом; цей дім студент береже, йому служить і його любить.
  • СТБО – територія розвитку. Ідеї креативного розвитку студентів СТБО: стати точкою зростання для аграрного сектору економіки  України, зробити прорив у аграрній науці, готувати фахівців високого рівня, використовуючи індивідуальні траєкторії навчання і професійного зростання – утілюються в життя в першу чергу молоддю – студентами і випускниками СТБО.
  • СТБО – територія культури. Студент і випускник технікуму здійснює вчинки і ухвалює рішення, керуючись вічними цінностями, зокрема увагою і пошаною до людини, співчуттям, взаємодопомогою.
  • СТБО – сфера чистої екології: як навколишнього середовища, так і середовища людського спілкування. Для студента технікуму  неприйнятне забруднення світу, і він уникає лихослів’я так само, як брудних вчинків.
  • СТБО – це стиль. Студент СТБО прагне вибирати такий стиль спілкування, одягу і поведінки, які не завдаватимуть шкоди репутації навчального закладу.
  • СТБО – це поняття про честь і закон. Як цивілізована людина, студент СТБО вважає злочином і ганьбою видавати результати чужої праці за свої власні, сприяти корупції, допускати дискримінацію — і припинення цих явищ в сучасному суспільстві він починає з себе.

 

  • СТБО – це здоровий спосіб життя. Студент СТБО не допускає вживання наркотиків і алкогольних напоїв . Навпаки, студент активно займається власним не тільки інтелектуальним, а й фізичним розвитком.
  • СТБО – це культ ініціативи і творчості. Студент СТБО не спостерігає, а діє. Він завжди робить навіть більше, ніж може. Студент СТБО глибоко поважає власну особу і реалізує всі її таланти і здібності.
  • Студент СТБО знає про високий статус свого навчального закладу, з честю і гідністю носить звання студента Сосницького сільськогосподарського технікуму бухгалтерського обліку, сприяє підтримці  його іміджу, пам’ятає, що поза стінами технікуму він є представником свого вузу і прагне захищати його честь і гідність.

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: